COVID-19

Кузін: МОЗ не зафіксувало негативних наслідків від щеплення AstraZeneca

В Україні не зафіксовано жодного негативного випадку після вакцинації препаратами AstraZeneca та Pfizer, тоді як 80% померлих від грипу або COVID-19 були невакциновані.

МОЗ України не зафіксувало негативних наслідків після щеплення AstraZeneca та Pfizer

У телемарафоні заступник міністра охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що Міністерство охорони здоров’я не зафіксувало жодних негативних наслідків після щеплення або вакциною AstraZeneca, або вакциною Pfizer. Він зазначив, що, навіть враховуючи невелику ймовірність виникнення важких анафілактичних реакцій у тих чи інших пацієнтів, цей відсоток є дуже низьким і прийнятним для застосування вакцин. Україні не було зареєстровано жодних випадків таких реакцій.

Невакциновані особи становлять більшість летальних випадків

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, підкреслив, що наразі 80% осіб, які померли від грипу або COVID-19, не були вакциновані. Це високі цифри, наголосив він. За підсумками епідемічного сезону в Україні захворіло трохи понад 4,5 мільйона осіб, з яких близько 150 тисяч захворіли на COVID-19. У цей період було зареєстровано приблизно 1100 летальних випадків, більшість з них — від COVID-19. Кузін також зауважив, що COVID-19 став невіддільною частиною щорічного епідемічного сезону, доповнивши перелік інфекцій разом із грипом та іншими респіраторними захворюваннями.

Раніше було опубліковано, що середня тривалість людського життя складає 70-80 років. Але деякі особи доживають і до сотні або навіть більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Фото: Rutube Попередній запис Коли Радониця в 2024 році: історія і традиції святкування
Фото: RBC Наступний запис ГАВи можуть впровадити по всій Україні: що відомо і чого чекати