SpaceX запустила нову партію супутників Starlink

SpaceX запустила нову партію супутників Starlink

У неділю, 26 квітня, компанія SpaceX провела прямий ефір у соцмережі, де оголосила про успішний запуск ракети-носія Falcon 9 з 25 супутниками. Старт відбувся з космодрому Ванденберг у Каліфорнії після обіду за київським часом.

Згодом SpaceX підтвердила, що супутники були успішно виведені на низьку навколоземну орбіту. У повідомленні компанії в соцмережі йдеться про те, що «розгортання 25 супутників Starlink підтверджено».

Загальна кількість супутників Starlink, які входять до угруповання компанії Ілона Маска, перевищила 10 тисяч.

Раніше SpaceX також запустила дві партії супутників Starlink з проміжком у 19 годин.

Керівництво України та іноземні представники вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС Попередній запис Керівництво України та іноземні представники вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Зеленський присвоїв звання Героя України ще шістьом військовим, чотирьом із них - посмертно Наступний запис Подолання наслідків аварії на ЧАЕС: Зеленський нагородив ліквідаторів і активістів