Зеленський обговорив із сенаторами США шляхи тиску на Росію
Президент України провів зустріч з американськими сенаторами Ліндсі Гремом і Річардом Блюменталем, про що він повідомив у своєму Телеграм-каналі. Глава держави висловив подяку за їхній візит в Україну, зазначивши, що це особливо важливо в контексті необхідності координації зусиль для досягнення тривалого миру.
Зеленський підкреслив, що в теперішній час важливо тиснути на агресора, адже Росія не зупиняється в своїх атаках, прикриваючись мирними перемовинами. Президент також підкреслив, що необхідно продовжувати дії, які можуть примусити Росію до переговорів.
Крім того, президент подякував сенаторам за підтримку двопартійного законопроекту щодо санкцій, який вже отримав підтримку 82 сенаторів. Він закликав до активної роботи над новими ініціативами, аби примусити Росію до миру.
Зеленський звернув увагу на важливість активної участі США в усіх етапах переговорів, адже це може стати запорукою надійного миру. Наприкінці повідомлення зазначалося, що сенатор Грем пообіцяв сприяти поверненню незаконно вивезених до Росії українських дітей.
