Унаслідок ворожих обстрілів Нікопольського району постраждала жінка

Унаслідок ворожих обстрілів Нікопольського району постраждала жінка

В Дніпропетровській області знову відбулися обстріли, про що повідомив Сергій Лисак, керівник обласної військової адміністрації. Ворог використав безпілотники для атак на Нікопольщину, зокрема на Нікополь, Покровськ та Марганець, внаслідок чого постраждала 73-річна жінка, яка нині перебуває на амбулаторному лікуванні.

За словами Лисака, під обстріл потрапили приватні будинки, господарські будівлі та інфраструктура. Всього пошкоджено сім житлових будинків, п’ять господарських споруд, парник, понад 30 сонячних панелей, газопровід та лінія електропередач.

Окрім того, агресор вдарив по Новопавлівській громаді в Синельниківському районі з використанням бомби класу КАБ, внаслідок чого були зруйновані вісім приватних будинків, проте людських жертв не зафіксовано.

Раніше, 26 квітня, російські війська також атакували такі населені пункти, як Дніпро, Павлоград, а також громади Нікопольського та Синельниківського районів. Відомо, що в Павлограді загинув чоловік, а 14-річна дівчина отримала поранення. Під час обстрілу сільгосппідприємства у Вербківській громаді загинули 500 свійських тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Данія й Гренландія погодилися зміцнити співпрацю на тлі заяв Трампа Попередній запис Данія й Гренландія погодилися зміцнити співпрацю на тлі заяв Трампа
Російські строковики беруть участь у боях у Курській області - перехоплення Наступний запис Російські строковики беруть участь у боях у Курській області – перехоплення