Жінка з ножем у Мюнхені поранила двох перехожих, нападницю застрелили
У центрі Мюнхена, на Лузі Терези, сталася трагедія: 30-річна жінка напала на перехожих. Інцидент стався близько 19:45 за місцевим часом. Поліція втрутилася і в результаті стрілянини нападниця отримала травми, від яких пізніше померла в лікарні.
Внаслідок нападу постраждали двоє людей: 56-річний чоловік та 25-річна дівчина, однак про їхній стан поки що немає жодної інформації. Правоохоронці намагаються з’ясувати всі деталі події, однак мотиви жінки залишаються невідомими. За повідомленнями ЗМІ, вона могла мати психічні проблеми.
Луга Терези відома як традиційне місце проведення Октоберфесту. Останнім часом у Німеччині фіксується зростання кількості злочинів, що мають політичний підтекст, досягнувши максимуму за останні 25 років.
