Застосунок «Київ Цифровий» отримав премію Mobile-first Award 2025

Застосунок «Київ Цифровий» отримав премію Mobile-first Award 2025

Київська міська державна адміністрація повідомила, що застосунок “Київ Цифровий” став лауреатом нової нагороди в Україні, що відзначає кращі мобільні продукти, створені українськими розробниками. Ця нагорода присуджується проєктам, які покращують міське середовище, впроваджують концепцію розумного міста і роблять повсякденне життя громадян комфортнішим.

Застосунок “Київ Цифровий” вже став важливою частиною цифрової інфраструктури столиці. Протягом минулого року до нього додали ряд нових функцій, таких як цифрова транспортна карта, віртуальна валідація проїзду, сповіщення про хвилину мовчання, а також сервіс для усиновлення тварин.

Додаток слугує основним цифровим каналом для оплати паркування і проїзду, участі в опитуваннях, отримання термінових попереджень та доступу до різноманітних муніципальних послуг.

Нагорода Mobile-first Award була заснована для підтримання українських цифрових продуктів та розвитку технологічної екосистеми. Переможців обирає незалежне журі, яке фінансує мобільні застосунки за критеріями користувацького досвіду, інновацій та соціальної значущості.

Нагадаємо, що в березні 2025 року “Київ Цифровий” отримав міжнародну нагороду Global Mobile Award 2025.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Кіровоградщині п’ять будівель відновлять для проживання переселенців Попередній запис На Кіровоградщині п’ять будівель відновлять для проживання переселенців
БЕБ викрило організаторів підпільного виробництва парфумерії та косметики Наступний запис БЕБ викрило організаторів підпільного виробництва парфумерії та косметики