За сім місяців до місцевих бюджетів сплатили майже ₴46 мільярдів єдиного внеску
Державна податкова служба України повідомила про те, що за перші сім місяців 2025 року надходження єдиного податку склали 45,8 мільярдів гривень. Це на 12,5% або 5,1 мільярдів гривень більше, ніж у аналогічному періоді минулого року, коли надходження становили близько 40,7 мільярдів гривень.
Серед регіонів лідерами за сплатою єдиного податку є Київ із 9,6 мільярда гривень, Дніпропетровська область із 4,1 мільярда, Львівська область із 3,7 мільярда та Київська область з 3,3 мільярда гривень.
Також у ДПС підкреслили, що платники єдиного податку зобов’язані сплачувати й військовий збір. Згідно з даними, за січень-липень 2025 року платники податків сплатили до бюджету близько 89,5 мільярдів гривень військового збору, що майже в чотири рази більше, ніж за той самий період минулого року.
