Україна повернула із тимчасово захоплених територій ще 11 дітей

З окупації повернули ще трьох українських підлітків

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив у Телеграмі про успішне повернення трьох дітей з окупованої території в Україну. За його словами, ці діти протягом понад трьох років жили в умовах страху і ризику через свою проукраїнську позицію. Вони та їх родини зазнавали погроз, а окупанти змушували їх навчатися за російськими програмами, забороняючи використання української мови та символіки.

Деякі діти тривалий час не виходили з дому, щоб уникнути переслідувань, в той час як інші намагалися виїхати, але стикалися з перешкодами на кордонах.

«Завдяки зусиллям Офісу уповноваженого з прав людини та команди Helping to Leave всі троє нарешті знайшлися у вільній Україні, поруч з родичами. Вони отримують психологічну, гуманітарну та правову підтримку, відновлюють документи і готуються повернутися до навчання та нормального життя», — зазначив Єрмак.

Днями в рамках ініціативи Bring Kids Back UA з тимчасово окупованих територій повернули 17-річного хлопця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Путін прибув слідом за Трампом до Аляски Попередній запис Путін прибув слідом за Трампом до Аляски
На зустрічі Трампа й Путіна будуть присутні Рубіо та Віткофф - Білий дім Наступний запис На зустрічі Трампа й Путіна будуть присутні Рубіо та Віткофф – Білий дім