Ворог зранку вдарив КАБами по Синельниківському району, двоє загиблих
Начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив у Телеграмі про нові наслідки ворожих атак, які трапилися внаслідок обстрілу.
«Вранці ворог атакував Великомихайлівську громаду в Синельниківському районі, використавши касетні боєприпаси. В результаті загинули двоє людей», – написав він.
При цьому виникла пожежа в автомобілі, яку оперативно ліквідували рятувальники.
Окрім того, стало відомо, що в лікарні помер чоловік, який отримав поранення внаслідок обстрілу Нікополя, що стався вчора вдень. Тоді місто було атаковане важкою артилерією.
Нагадаємо, що в п’ятницю російські війська обстріляли Нікопольський район Дніпропетровщини, внаслідок чого постраждало двоє чоловіків.
