Ворог зранку вдарив КАБами по Синельниківському району, двоє загиблих

Начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив у Телеграмі про нові наслідки ворожих атак, які трапилися внаслідок обстрілу.

«Вранці ворог атакував Великомихайлівську громаду в Синельниківському районі, використавши касетні боєприпаси. В результаті загинули двоє людей», – написав він.

При цьому виникла пожежа в автомобілі, яку оперативно ліквідували рятувальники.

Окрім того, стало відомо, що в лікарні помер чоловік, який отримав поранення внаслідок обстрілу Нікополя, що стався вчора вдень. Тоді місто було атаковане важкою артилерією.

Нагадаємо, що в п’ятницю російські війська обстріляли Нікопольський район Дніпропетровщини, внаслідок чого постраждало двоє чоловіків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У Львові пройде міжнародний семінар з ампфутболу Попередній запис У Львові пройде міжнародний семінар з ампфутболу
Сибіга та прем’єр Хорватії обговорили у Дубровнику підтримку України Наступний запис Сибіга та прем’єр Хорватії обговорили у Дубровнику підтримку України