В Індійський океан упав радянський зонд «Космос-482»

В Індійський океан упав радянський зонд «Космос-482»

За інформацією Укрінформу, «Космос-482», радянський зонд, який було запущено навесні 1972 року для дослідження Венери, впав в Індійський океан. За даними Роскосмосу, апарат увійшов у щільні шари атмосфери о 09:24 за московським часом на відстані 560 кілометрів на захід від острова Середній Андаман і приземлився в океані західніше Джакарти, Індонезія.

Зазначається, що через поломку розгінного блоку зонд не зміг залишити навколоземну орбіту і з 1972 року обертався навколо Землі на висоті 10 тисяч кілометрів. Діаметр зонду становить один метр, а вага — менше 500 кілограмів.

Крім того, ЗМІ повідомляють про проблеми, які виникли з секретним російським супутником «Космос-2553», пов’язаним із програмою зі створення ядерної протисупутникової зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«Рух» переграв у Львові «Верес» в матчі футбольної Премʼєр-ліги Попередній запис «Рух» переграв у Львові «Верес» в матчі футбольної Премʼєр-ліги
У Києві затримали двох молодиків, які побили військового у Гідропарку Наступний запис На Харківщині поліція відкрила кримінальне провадження через конфлікт у ТЦК