Українські захисники знищили FPV-дроном російську гаубицю «Гіацинт»
Як повідомляє Укрінформ, Оперативно-стратегічне угруповання військ “Хортиця” опублікувало у Телеграмі відео з враженням ворожої артилерії.
У відео йдеться про те, як оператори FPV-дронів з окремого загону “Крила Омеги” знищили гаубицю Гіацинт-Б противника. Російські артилеристи намагалися сховати свою позицію серед дерев у посадці.
Проте, завдяки пильності аеророзвідки Сил оборони, ворогу не вдалося зіскочити з цього, і їхня гармата була знищена.
Також, як раніше повідомлялося, оператори батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів “Корсар” з 38-ї окремої бригади морської піхоти знищили на Покровському напрямку багатоцільовий легкий броньований тягач МТ-ЛБ, вантажівку та бронемашину російських військ.
