Українські захисники знищили FPV-дроном російську гаубицю «Гіацинт»

Українські захисники знищили FPV-дроном російську гаубицю «Гіацинт»

Як повідомляє Укрінформ, Оперативно-стратегічне угруповання військ “Хортиця” опублікувало у Телеграмі відео з враженням ворожої артилерії.

У відео йдеться про те, як оператори FPV-дронів з окремого загону “Крила Омеги” знищили гаубицю Гіацинт-Б противника. Російські артилеристи намагалися сховати свою позицію серед дерев у посадці.

Проте, завдяки пильності аеророзвідки Сил оборони, ворогу не вдалося зіскочити з цього, і їхня гармата була знищена.

Також, як раніше повідомлялося, оператори батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів “Корсар” з 38-ї окремої бригади морської піхоти знищили на Покровському напрямку багатоцільовий легкий броньований тягач МТ-ЛБ, вантажівку та бронемашину російських військ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У Києві прогриміли вибухи, у столиці та області працювала ППО Попередній запис У Києві прогриміли вибухи, у столиці та області працювала ППО
У Черкасах пролунала серія вибухів Наступний запис У Черкасах пролунала серія вибухів