Українська Прем’єр-Ліга привітала ФК «Динамо» з річницею заснування
Київське «Динамо» відзначає майже 100-річчя існування, що робить його одним із найзначніших символів українського футболу. Вітання команда отримала від Української Прем’єр-Ліги, у якому зазначено, що клуб має величезну історію успіхів, включаючи два Кубки Кубків УЄФА, Суперкубок УЄФА, 16 титулів чемпіона України, 13 Кубків України та 9 Суперкубків України.
«Динамо» – це не лише футбольний клуб, а й справжня школа чемпіонів, яка виховала безліч видатних гравців і тренерів, відомих у всьому світі, йдеться в заяві УПЛ.
Команді побажали досягнення нових висот, яскравих матчів, вірних фанатів, нових дарувань та великих перемог як в Україні, так і на міжнародній арені.
Варто зазначити, що футбольний клуб «Динамо» (Київ) був заснований у 1927 році.
