Угода США-НАТО з допомогою Україні є вигідною для всіх – Держдеп
На пресбрифінгу у Вашингтоні заступник речника Державного департаменту США Томі Піготт висловив думку, що нещодавня угода з НАТО є частиною зовнішньої політики адміністрації, що віддає перевагу інтересам Сполучених Штатів. Він зазначив, що така політика передбачає як посилення міжнародних альянсів, так і вигоди для американського народу, відновлення певних промислових секторів та збільшення обсягів закупівель.
Піготт підкреслив, що у рамках цієї угоди ми спостерігаємо активність з боку нинішньої влади для зміцнення НАТО, а також реалізацію угод, які стосуються військових поставок.
Раніше повідомлялося, що 14 липня президент США Дональд Трамп і генеральний секретар НАТО Марк Рютте оголосили про укладення угоди щодо закупівлі американського озброєння країнами Альянсу, у рамках якої Україні буде надана військова допомога на мільярди доларів.
