У Торонто намагалися викрасти автомобіль премʼєра Онтаріо
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, прем’єр-міністр Форд поділився новинами про спробу викрадення його автомобіля.
“Вночі четверо злочинців у масках пробігли біля мого дому, плануючи вкрасти машину. На їхнє здивування, неподалік стояли два поліцейські автомобілі, тому виникла гонитва”, — розповів він журналістам.
Форд зазначив, що правоохоронці змогли затримати злочинців, які мали з собою “все необхідне для незаконного проникнення”.
Поліцейські з Торонто підтвердили інформацію про подію, що сталася в районі його проживання. Вони затримали чотирьох осіб і виявили в автомобілі зловмисників “пристрій для програмування автомобільних ключів та ключ з програмованою функцією”.
Нагадаємо, нещодавно в Закарпатті було затримано злочинну групу, яка спеціалізувалася на викраденні елітних автомобілів.
