У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка постачала загарбникам військову амуніцію

У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка постачала загарбникам військову амуніцію

У Тернопільській області Служба безпеки України завершила розслідування щодо жінки, яка активно підтримувала російських окупантів. Згідно з інформацією, опублікованою в соціальних мережах, вона створила “благодійний фонд”, через який організовувала систематичний збір донатів для підрозділів російських військ, що діють на території України.

Як з’ясували слідчі, у вересні 2022 року жителька Костроми заснувала фонд, метою якого було фінансування дій, спрямованих на агресивні операції проти України. Жінка неодноразово передавала російським військовим різноманітне спорядження, включаючи антидронові рушниці, тепловізори, дрони, радіостанції, приціли та медичні засоби.

Зокрема, вона також забезпечила підрозділи військових окупантів понад 180 одиницями різного автотранспорту. Це обладнання використовувалося для проведення бойових дій проти сил оборони України.

За результатами розслідування, жінці оголошено підозру за статтею 110-2 Кримінального кодексу України, відповідно до якої їй загрожує до восьми років позбавлення волі. Служба безпеки вже направила до суду обвинувальний акт із зібраними доказами.

В рамках розслідування Тернопільська обласна прокуратура здійснює нагляд за процесом, а обвинувачену оголошено у розшук та впроваджено економічні санкції. Вживаються заходи для притягнення її до кримінальної відповідальності за вчинені злочини проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Британія в ООН закликала Росію до негайного припинення вогню в Україні Попередній запис Британія в ООН закликала Росію до негайного припинення вогню в Україні
Наступний запис По всій Україні оголошували повітряну тривогу через ракетну небезпеку та загрозу ударних дронів