У Криму пересохли свердловини у шести населених пунктах Бахчисарайського району
Про це інформує “Суспільне Крим”, посилаючись на заяву Анжеліки Ястребової, яка є головою окупаційної районної адміністрації, за даними російських медіа.
Проблема водопостачання стосується таких населених пунктів, як Трудолюбівка, Глибокий Яр, Малий Садовий, Великий Садовий, Сирень і Куйбишеве. У зазначених громадах організовано підвезення води. Також існують обмеження подачі води в селі Казанки, де через аварію на мережах вода подається за графіком.
Ястребова зазначила, що будівництво нового водогону від Щасливенського водосховища частково вирішить проблему водопостачання в районі. Завершення робіт заплановано до кінця 2026 року.
Раніше повідомлялося, що в Сімферополі спостерігається критична ситуація з водними ресурсами, а русло річки Салгир на окремих ділянках повністю висохло.
