У «Дії» з’явилася у продажу нова військова облігація
Перший віцепрем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі, що в застосунку «Дія» з’явилася нова військова облігація під назвою “Бахмут”. Її прибутковість становить від 16,8% річних, а дата погашення — 14 жовтня 2026 року.
Загалом українці вже придбали через «Дію» більше 20,9 мільйона військових облігацій на суму близько 21,7 мільярда гривень. Зібрані кошти будуть використані на забезпечення військових, логістичні видатки, виплати медикам, а також на підтримку економічного розвитку країни.
Цю послугу реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством фінансів України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Національним банком України.
Крім того, у застосунку носить наявність військових облігацій, таких як “Алушта”, вартість якої становить 1 048 гривень з річною ставкою 16,8% і терміном погашення 16 вересня 2026 року.
