Трамп скасував відпустку задля роботи над переговорами між Україною та РФ – Білий дім
Журналістам про це повідомила речниця Білого дому Керолайн Левітт, передає кореспондент Укрінформу.
Вона зазначила, що Трамп спочатку планував працювати над мирним процесом, перебуваючи на курорті, де розташований його гольф-клуб, проте врешті-решт вирішив залишитися у Вашингтоні.
«Зазвичай президенти відправляються у відпустку в цей час, але не цей президент», – зазначила Левітт.
Вона підкреслила, що президент має намір діяти швидко: «Він людина місії. Йому потрібно рухатися вперед. Швидко вирішувати питання. Він хоче кувати залізо, поки гаряче».
Відповідаючи на питання про терміни можливих тристоронніх переговорів за участю Трампа, Зеленського та Путіна, речниця сказав, що «важко сказати», додавши, що Трамп хоче дочекатися результатів двосторонньої зустрічі.
Нагадаємо, що в п’ятницю Трамп зустрівся на Алясці з Путіним, а в понеділок приймав у Білому домі Зеленського та інших європейських лідерів. Після цих зустрічей президент США оголосив про свою роботу з організації зустрічі між Зеленським і Путіним, після якої може відбутися тристороння розмова за його участю.
