Сибіга скоординував з главою МЗС Естонії подальші кроки спільної роботи
Глава українського зовнішньополітичного відомства оприлюднив інформацію в соціальній мережі X, як повідомляє Укрінформ.
«Україна прагне до миру більш ніж будь-хто інший, і ми готові активно співпрацювати з нашими партнерами, щоб якомога швидше зупинити війну», — зазначив Сибіга.
Він також додав, що обидва міністри «погодилися в тому, що для успішної реалізації мирних ініціатив припинення вогню є ключовим».
Дипломат підкреслив, що під час обговорення були розглянуті шляхи зміцнення трансатлантичної єдності, підтримки України та збільшення тиску на Москву, щоб зупинити війну.
Як вже повідомлялося, у неділю Сибіга узгодив позиції з головою МЗС Великої Британії напередодні важливих зустрічей, обговорив з латвійським колегою дипломатичні зусилля для досягнення стійкого миру в Україні і налаштував спільні позиції з фінським міністром закордонних справ перед зустріччю Коаліції охочих.
