Свириденко анонсувала запуск експерименту «Проєктуй і будуй»
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко анонсувала новий підхід до будівництва в Україні. Вона зазначила, що держава почне проводити тендери на повну реалізацію об’єктів “під ключ”, що відповідає європейській практиці Design-build. Це означає, що підрядник відповідатиме не лише за виконання будівельних робіт, а й за розробку проєктної документації.
Стратегія реалізації нового проєкту триватиме два роки і буде під контролем віцепрем’єра з відновлення — міністра розвитку інфраструктури та територій Олексія Кулеби, а також Агентства відновлення.
Свириденко підкреслила, що українці очікують конкретних результатів від уряду, і команда активно працює над цим.
Також було повідомлено, що наступного тижня уряд у співпраці з силовими структурами та за координації Ради національної безпеки і оборони готує введення річного мораторію на перевірки бізнесу.
