Судитимуть чотирьох експравоохоронців, які служать ворогу в окупованому Маріуполі – прокуратура
Прокуратура Донецької області повідомила, що у 2022 році, під час збройного конфлікту з РФ, двоє колишніх співробітників Маріупольського РУП ГУНП – підполковник та старший сержант – зрадили присягу та почали працювати на ворога. Вони взяли участь у діяльності «Мангушського районного відділу МВС ДНР».
Експоліція, що раніше працювала в секторі реагування, використовувала захоплений служебний автомобіль для патрулювання міста в рамках так званої слідчо-оперативної групи. Інший колишній старший інспектор виконує вказівки самопроголошеної адміністрації.
Крім того, на бік агресора перейшли прапорщик та підполковник служби цивільного захисту, які отримали посади в незаконно створеному “пожежно-рятувальному загоні м. Маріуполь”. Одна з колишніх співробітниць відділу комплектування тепер обіймає посаду заступника начальника караулу, а її колега – начальник відділення радіаційної та хімічної розвідки, контролює наявність вогнепальної зброї та готує кадри для розвідки.
Донецька обласна прокуратура направила до суду обвинувальні акти щодо цих чотирьох колишніх правоохоронців за фактом державної зради. Їх оголошено у розшук, і їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Досудове розслідування проводить ТУ ДБР у Краматорську.
Нагадаємо, раніше у Донецькій області трьох експрацівників ДСНС було засуджено до 14 років ув’язнення за колабораційну діяльність.
