Ролан Гаррос. Кіченок та Кенін програли на старті парного розряду

Ролан Гаррос. Кіченок та Кенін програли на старті парного розряду

У першому раунді парного розряду турніру Ролан Гаррос українсько-американський дует Софія Кенін та Людмила Кіченок зазнав поразки від австралійсько-грузинської пари Мая Джойнт і Оксана Калашнікова з рахунком 6:7 (7:9), 4:6.

Людмила Кіченок продовжить участь у змаганнях у змішаному розряді, де в парі з хорватом Мате Павичем зіграє проти японки Мії Като та німецького тенісиста Тіма Пюца.

Варто зазначити, що це вже шостий турнір, у якому Кіченок і Павич грають разом. У 2023 році українсько-хорватський дует здобув титул на Вімблдоні.

Турнір Ролан Гаррос триватиме до 8 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Україна повернула із тимчасово захоплених територій ще 11 дітей Попередній запис Україна повернула із тимчасово захоплених територій ще 11 дітей
На фронті від початку доби відбулися 114 зіткнень, найгарячіше - на Покровському та Курському напрямках Наступний запис На фронті від початку доби відбулися 114 зіткнень, найгарячіше – на Покровському та Курському напрямках