Rocket Lab запустила у космос приватний японський супутник для спостереження за Землею
Про це інформує пресреліз компанії, повідомляє Укрінформ.
Сьогодні Rocket Lab, світовий лідер у сфері запуску космічних систем, успішно виконала свою третю місію для японського клієнта iQPS. Ракета-носій Electron з супутником QPS-SAR-10 стартувала з космодрому в Новій Зеландії о 11:17 за київським часом, розгорнувши супутник на низькій навколоземній орбіті на висоті 575 км.
Попередня місія для iQPS відбулася 15 березня.
Це вже третій політ для iQPS і другий у рамках контракту, що передбачає вісім місій у 2025 та 2026 роках. Чотири запуски ще плануються на цей рік, тоді як інші два заплановані на наступний.
Раніше Укрінформ повідомляв, що 16 травня компанія SpaceX запустила в космос 26 супутників Starlink.
