«ПлейСіті» оштрафувало видання dev.ua на ₴4,8 мільйона за рекламу казино

«ПлейСіті» оштрафувало видання dev.ua на ₴4,8 мільйона за рекламу казино

Голова Державного агентства з питань азартних ігор Геннадій Новіков повідомив про те, що компанія PlayCity наклала штраф на онлайн-видання dev.ua за розміщення реклами, що пропагує азартні ігри.

Відомо, що в матеріалі не були дотримані кілька норм законодавства. Зокрема, публікація не містила необхідного позначення статусу онлайн-засобу масової інформації, а також відсутні були попередження про ризики ігрової залежності та інформація про вікові обмеження (21+).

Згідно з українським законодавством у сфері реклами, за таке правопорушення передбачений штраф, який становить 600 мінімальних зарплат — 4,8 мільйона гривень.

Новіков також зауважив, що PlayCity відкритий до конструктивного діалогу з редакціями та готовий надати роз’яснення щодо законодавчих норм, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.

Раніше інформаційне агентство повідомляло, що PlayCity вже наклало аналогічний штраф на телеграм-канал «Труха Україна» у розмірі 4,8 мільйона гривень через порушення при поширенні реклами азартних ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Свириденко відвідала штаб 13 БрОП «Хартія» Попередній запис Свириденко відвідала штаб 13 БрОП «Хартія»
Тенісистки української збірної U12 - бронзові призерки Кубка Європи Наступний запис Тенісистки української збірної U12 – бронзові призерки Кубка Європи