Олексій Середа – бронзовий призер Кубка світу зі стрибків у воду у Канаді
Український стрибун у воду Олексій Середа став володарем бронзової медалі на міжнародних змаганнях, набравши 490,80 бала у стрибках з вишки. Він поступився лише двом спортсменам з Китаю – Лікун Чену та Цзифен Чжу, випередивши австралійця Кассіеля Руссо всього на 0,05 бала.
Ця медаль стала першою для українських стрибунів у воду на міжнародному рівні в цьому сезоні, а для Олексія – першою нагородою після участі в чемпіонаті світу 2024 року.
Олексій Середа також отримав можливість виступити у суперфіналі Кубка світу, який відбудеться з 2 по 4 травня в Пекіні.
За підсумками двох етапів Кубка, Україну у суперфіналі представлятимуть чотири спортсмена:
– вишка: Олексій Середа (4-те місце у загальному заліку) та Марк Гриценко (10-те місце);
– синхронні стрибки з вишки: пара Середа та Гриценко (6-те місце);
– синхронні стрибки з трампліна 3 м: Кирило Болюх та Станіслав Оліферчик (7-ме місце).
У суперфінал проходять 12 найкращих стрибунів у індивідуальних дисциплінах та 8 провідних синхронних пар.
