На Курському напрямку прикордонники взяли у полон російського морпіха
Як повідомляє Державна прикордонна служба України, 35-річний військовий з Росії заблукав і самостійно вийшов до українських прикордонників. Чоловік родом із Курганської області підписав контракт на рік менше ніж місяць тому і погодився на службу в зоні бойових дій. Йому обіцяли виплату в розмірі 3 мільйонів рублів, але він досі її не отримав.
Після підписання контракту чоловіка відправили до Курської області, а згодом – на перший штурм українських позицій. За словами українських прикордонників, його участь у бойових діях завершилася “позитивно”, на відміну від інших російських військовослужбовців, які також брали участь у штурмі.
Після бою українські бійці евакуювали полоненого з місця подій і передали його одному з підрозділів Сил оборони. Варто зазначити, що раніше, у районі Серебрянського лісництва, українські прикордонники взяли в полон 45-річного молодшого сержанта російської армії, який стверджував, що на війні проти України не мав нічого, окрім лопати.
