У Курській області бійці Сил спецоперацій знищили групу російських військових і взяли полонених

На Курському напрямку прикордонники взяли у полон російського морпіха

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, 35-річний військовий з Росії заблукав і самостійно вийшов до українських прикордонників. Чоловік родом із Курганської області підписав контракт на рік менше ніж місяць тому і погодився на службу в зоні бойових дій. Йому обіцяли виплату в розмірі 3 мільйонів рублів, але він досі її не отримав.

Після підписання контракту чоловіка відправили до Курської області, а згодом – на перший штурм українських позицій. За словами українських прикордонників, його участь у бойових діях завершилася “позитивно”, на відміну від інших російських військовослужбовців, які також брали участь у штурмі.

Після бою українські бійці евакуювали полоненого з місця подій і передали його одному з підрозділів Сил оборони. Варто зазначити, що раніше, у районі Серебрянського лісництва, українські прикордонники взяли в полон 45-річного молодшого сержанта російської армії, який стверджував, що на війні проти України не мав нічого, окрім лопати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У районі Владивостока вибухнув російський магістральний газогін - розвідка Попередній запис Атака «Шахедів»: у Харкові прогриміла серія вибухів, спалахнула пожежа
«Ми тільки починаємо»: Трамп на мітингу до 100 днів президентства пообіцяв продовжувати свою політику Наступний запис «Багато добрих і великих справ»: Трамп привітав американців з півріччям свого президентства