На Кіровоградщині завершили збір ранніх зернових та ріпаку
Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович повідомив у Телеграмі, що незважаючи на змінливі погодні умови, аграрії області змогли зібрати майже 2,2 мільйона тонн зерна, з показником середньої врожайності близько 41,5 центнера з гектара.
Згідно з інформацією, найбільшу частку у врожаї займає озима пшениця, яку зібрали більше 1,7 мільйона тонн. Озимого ячменю намолочено 200 тисяч тонн, а врожай ярого ячменю складає майже 158 тисяч тонн.
Крім того, за даними Укрінформу, станом на 8 серпня 2025 року в Україні вже було зібрано 19,91 мільйона тонн ранніх зернових та зернобобових культур на площі 5,3 мільйона гектарів.
