Держдеп США підвищив рівень небезпеки в Ізраїлі до «максимального»
Уряд США через соціальну мережу X повідомив про оновлення рекомендацій щодо подорожей до Ізраїлю, Західного берега та Гази. Зокрема, 16 червня Державний департамент звернув увагу на те, що членам сімей державних службовців США, а також деяким з них, дозволили виїзд у зв’язку з низьким рівнем загрози в надзвичайних ситуаціях.
Уряд США настійно радить своїм громадянам уникати поїздок до Ізраїлю через загострення збройного конфлікту, терористичні акти та можливі громадянські заворушення.
Особливу увагу приділено рекомендаціям щодо відвідин Західного берега, який також є небезпечним через терористичну активність. Поїздки до Гази абсолютно не рекомендуються через наявність військових дій та тероризму. Водночас, перебування в північному Ізраїлі, поблизу кордонів з Ліваном та Сирією, також не є безпечним через військову діяльність у цьому регіоні.
Нагадаємо, що нещодавно в Ізраїлі загинули щонайменше троє людей внаслідок масованого ракетного обстрілу, здійсненого з боку Ірану, а близько 80 осіб отримали поранення.
