Атака дронів на Павлоград: кількість постраждалих зросла до 15, троє загиблих
Голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив у соціальній мережі Фейсбук про наслідки атаки дронів в Павлограді.
Протягом дня на території Павлограда проводилися роботи з ліквідації наслідків атаки. Внаслідок події постраждали 15 осіб, з яких троє загинули. Окрім п’ятиповерхового будинку, пошкоджено ще два багатоквартирні будинки, в яких вибито вікна, а також зазнала ушкоджень будівля громадської організації.
Також стало відомо, що по Новопавлівській громаді Синельниківського району російські війська вдарили КАБами. Тут двоє осіб отримали травми, зокрема 64-річну жінку госпіталізували в стані середньої тяжкості. Вона опинилася серед постраждалих через руйнування релігійної установи, магазину та приватного будинку, зокрема постраждали також сім житлових будинків, пошта, адміністративна будівля, господарська споруда, два автомобілі і два трактори.
В Нікопольському районі російські військові атакували за допомогою безпілотників та артилерії, завдавши ударів по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах. Постраждали троє жінок та один чоловік, а також були пошкоджені підприємства, адміністративне приміщення, магазин, три приватні будинки, господарська споруда, автомобіль і газогін.
Лисак зазначив, що, згідно з оновленими даними, внаслідок атаки на автобус у Марганці постраждали 58 осіб. На даний момент 30 людей перебувають на лікуванні в лікарні, четверо з них у важкому стані.
Варто зазначити, що раніше повідомлялося про атаку дронів на Павлоград у Дніпропетровській області.
